Jalgpalliliit käivitab e-jalgpalli meistrivõistlused

eFootball Pro Evolution Soccer 2020
eFootball Pro Evolution Soccer 2020

Eesti Jalgpalli Liit käivitab aprillikuus e-jalgpalli meistrivõistlused, kus võisteldakse meeste liigajalgpallis tuttavas süsteemis ja selgitatakse Eesti esindaja rahvusvahelistel võistlustel.

E-jalgpalli Premium liigas osalevad kõik kümme Premium liiga klubi, e-jalgpalli Esiliiga tekib tavajalgpalli Esiliigas ja Esiliiga B-s mängivatest iseseisvatest klubidest. E-jalgpalli madalamad liigad komplekteeritakse tavajalgpalli II, III ja IV liigas pallivatest klubidest.

Iga klubi saab e-jalgpalli meistrivõistlustele registreerida kaks e-jalgpallurit, kellena ei kasutata tavajalgpallis meeste Premium liigas, Esiliigas ja Esiliiga B-s ning naiste Meistriliigas pallivaid mängijaid. Klubidel on võimalik oma esindajate selgitamiseks korraldada eelvõistlusi.

Jalgpalliliit loob uuele võistlusele juhendi ja süsteemi koos hooaegade järgse tõusmise ja langemisega. Mängudest hakatakse tegema otseülekandeid. Võistluse alguse kuupäev antakse täiendavalt teada.

E-jalgpalli Eesti meistrivõistlustel võisteldakse PESi ehk eFootball Pro Evolution Soccer 2020 mängimises Playstation 4 konsoolil Eesti koondis vs. Eesti koondis. Tegu on sama mänguga, milles võisteldakse UEFA eEURO 2020 võistlusel. 

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: