Hiline värav päästis Jürgensi algrivistuse debüütmängus Romale viigipunkti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Oliver Jürgens
Oliver Jürgens Autor/allikas: instagram.com/oliverjurgensofficial

Oliver Jürgens sai AS Roma U-17 võistkonna eest kirja oma algrivistuse debüüdi, kui 1:1 mängiti viiki Crotone eakaaslastega.

Kodus mänginud Roma jäi 32. minutil kaotusseisu, kui Crotone ääreründaja Andrea Frustaglia viis võõrsilmeeskonna juhtima. Vaheajale läks eestlase koduklubi kaotusseisus, vahendab Soccernet.ee.

Kohtumise 56. minutil sai number üheksa särki kandnud Jürgens kollase kaardi ning 13 minutit hiljem vahetati ta välja. Roma viigivärav sündis 89. minutil, kui vahetusest sekkunud äärekaitsja Davide Ludovic oli täpne.

Oma liigatsoonis jätkab Roma liidrina, edestades Napolit kahe punktiga, kuid eestlase koduklubil on üks mäng vähem peetud. Kolmandal kohal olev Pescara jääb 13 punktiga maha.