Šapovalov ja Freiburg kaotasid Bayernile, Jürgens debüteeris Roma U-18 eest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Aleksandr Šapovalov
Aleksandr Šapovalov Autor/allikas: Instagram

Eesti U-17 jalgpallikoondise ründaja Aleksandr Šapovalovi koduklubi Freiburgi U-17 alustas kevadringi 1:2 kaotusega Müncheni Bayerni eakaaslastele. AS Romas akadeemias palliv Oliver Jürgens tegi oma debüüdi U-18 võistkonna eest.

Šapovalov sai kaotusmängus Saksamaa hiiu noortemeeskonna vastu kirja terve kohtumise. Pärast 18. mänguvooru asub Freiburg 14 meeskonna seas 13. tabelireal, vahendab Soccernet.ee.

Pühapäeval pidas liigamängu ka Oliver Jürgensi koduklubi AS Roma, noor mängumees sai U-18 tiimi eest kirja oma esimesed minutid. Tabelis seitsmendal kohal olev Roma läks liidri Atalanta vastu kohtumist juhtima, kuid vastu tuli võtta 1:3 kaotus. Jürgens sekkus mängu teiseks poolajaks.