Heiki Nabi tiimiga liitub rootslasest füsioterapeut

Heiki Nabi (paremal)
Heiki Nabi (paremal) Autor/allikas: Siim Solman

Maadleja Heiki Nabi valmistub olümpiaks spetsiaalse tiimiga, et tagada suurvõistluste-eelsel ettevalmistusperioodil mitmekülgseim tugi. Varem kahe maadlustreeneri käe all treeninud Nabi jätkab ühe maadlustreeneriga ja liigub edasi maadlustreenerist, jõutreenerist ning füsioterapeudist koosneva meeskonnaga.

Nabi maadlustreenerina jätkab Ivar Kotkas ja jõutreenerina Levi Earl, tiimiga liitub rootslasest füsioterapeut Peter Lundgren. "Tänan oma endist maadlustreenerit Igor Bugay'd hästi sujunud koostöö eest, jõudsime koos mitmete heade tulemusteni," ütles Heiki Nabi.

"Tunnen, et vajan suurvõistluste eel maksimaalseks soorituseks mitmekülgsemat tuge, millest on tingitud ka struktuurilised muudatused ettevalmistustiimis. Suurem rõhk on taastumisel ja vigastuste ennetamisel füsioterapeut Peter Lundgreni käe all," lisas Nabi.

Ettevalmistus on alanud plaanipäraselt ja hetkel viibib Nabi treeninglaagris Taanis. Veebruari lõpus sõidetakse laagrisse Kuubale. 

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: