Liverpool sai raske võidu, Arsenal kaotas lõpuminutitel Chelseale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liverpooli mängijad
Liverpooli mängijad Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis tabeliliider Liverpool kümnenda järjestikuse võidu, kui kodus alistati Wolverhampton Wanderers 1:0.

Liverpool asus kohtumist juhtima 42. mänguminutil, mil Virgil van Dijki pika söödu suunas peaga edasi Adam Lallana, misjärel skooris Sadio Mane. Wolverhampton suutis küll veel avapoolaja lõpus seisu viigistada, kuid videokorduse vaatamise järel tuvastati, et Pedro Netole täpse söödu andnud Jonny oli olnud napilt suluseisus. Wolves jätkas südikalt ka pärast vaheaega, kuid rohketest üritustest hoolimata ei suudetud viigiväravat lüüa.

Londonis sai jätku Londoni Arsenali kehv hooaeg, kui juba neljandas järjestikuses kohtumises ei suudetud võidulisa teenida. Täna jäi Arsenal alla linnarivaal Chelseale, kes võitis 2:1.

Arsenal asus mängu juhtima 13. minutil, mil Calum Chambersi söödust skooris Pierre-Emerick Aubameyang. Mikel Arteta hoolealused hoidsid edust kinni suure osa mängust, kuid 83. minutil viigistas Bernd Lendo eksimuse järel Jorginho seisu. Võõrustajate seis halvenes veelgi vaid loetud minutid hiljem, kui Chelsea kiirest vasturünnakust skooris Tammy Abraham.

Liigatabeli liidrina jätkab 55 punkti kogunud Liverpool, kes edestab teisel kohal olevat Leicester Cityt 13 silmaga. Lisaks on Liverpooli üks mäng vähem peetud. Chelsea on 35 punktiga kolmas, Wolverhampton 30 silmaga kaheksas ning Arsenal 24 punktiga 12.