Kümnekesi mänginud Man City kaotas 2:0 eduseisust Wolverhamptonile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers Autor/allikas: PA/Scanpix

Valitsev Inglismaa jalgpallimeister Manchester City kaotas kõrgliiga 19. voorus võõrsil Wolverhampton Wanderersile 2:3 ja langes tiitliheitlusest taas kaugemale.

Asjad hakkasid külaliste jaoks hapuks kiskuma juba 12. minutil, kui karistusalast välja pallile vastu sööstnud Ederson tegi vea vastaste ründajale Diego Jotale ja sai punase kaardi.

City peatreener Pep Guardiola otsustas võtta väljakult ründetähe Sergio Agüero, et teha ruumi varuväravavaht Claudio Bravole.

Siis hakkasid asjad külaliste jaoks paremuse poole liikuma, sest 25. minutil teeniti VAR-i abil penalti, mida Raheem Sterling küll ei realiseerinud, aga saatis Rui Patricio tõrje järel palli siiski puuri.

Viis minutit pärast teise poolaja algust viis Sterling tiitlikaitsja juba 2:0 juhtima, aga omakorda vaid viis minutit hiljem õnnestus Adama Traorel üks värav tagasi lüüa.

Kodumeeskond jätkas viigivärava otsimist ning 82. minutil kasutas Traore ära Benjamin Mendy lohakavõitu kaitsemängu, haaras palli ja saatis selle värava ette, kust Raul Jimenez viigistas.

Eelviimasel minutil mängis Jimenez hästi kokku Matt Dohertyga ja viimane lõi ka Wolverhamptoni võiduvärava.

Kaotus oli Cityle sel hooajal viies ja teine viimase nelja mängu jooksul. Liigatabelis jäävad nad Leicester Cityst ühe punkti kaugusele kolmandaks, aga liider Liverpool on nihkunud juba 14 punkti kaugusele. Lisaks on Merseyside'i klubil üks kohtumine varuks.