ManU alistanud Arsenal sai Arteta käe all esimese võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mikel Arteta koos Arsenali mängijatega võitu tähistamas.
Mikel Arteta koos Arsenali mängijatega võitu tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Londoni Arsenal sai alates oktoobrist alles teise ning Mikel Arteta oma peatreenerikarjääri esimese võidu, kui koduväljakul alistati 2:0 Manchester United.

Kogu hooaja vältel suure kuuiku vastu hiilgavaid tulemusi saavutanud ning kahemängulise võiduseeria pealt Emiratesi staadionile tulnud Manchester United oli avapoolajal enda hale vari, vahendab Soccernet.ee.

Nicolas Pepe kasutas juba kaheksandal minutil ära Unitedi kaitseliini peataoleku ja Sokratis Papastathopoulos oli poolaja lõpus õige mees õiges kohas nurgalöögi järgses olukorras, tehes seisuks 2:0. Lisaks tabas Arsenal korra ka posti.

Teisel poolajal sai United veidi paremini mängu sisse, kuid üksikutest korralikest võimalustest kaugemale ei jõutud.

United jääb esiviisikust viie punkti kaugusele. Tänavu esimest korda praegusel hetkel esikümnes asuvat meeskonda võitnud Arsenal kerkis tagasi tabeli ülemisse poolde.

Newcastle United – Leicester City 0:3
Southampton – Tottenham Hotspur 1:0
Watford – Wolverhampton 2:1
Manchester City – Everton 2:1
Norwich City – Crystal Palace 1:1
West Ham United – Bournemouth 4:0
Arsenal – Manchester United 2:0