Metsa koduklubi lõi Meistrite liigas tähtsa võõrsilvärava ({{commentsTotal}})

Stockholmi AIK mängijad Mariboris löödud väravat tähistamas
Stockholmi AIK mängijad Mariboris löödud väravat tähistamas Autor/allikas: imago images / Bildbyran/Scanpix

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa leivaisa Stockholmi AIK sai Meistrite liiga teise eelringi avamängus Mariborilt kaotuse, kuid lohutust pakub Sloveenias löödud võõrsilvärav.

Rok Kronaveter, endine Tarmo Kingi klubikaaslane Györi ETO päevilt, viis Maribori kuuendal minutil juhtima. 28. minutil viigistas AIK kapten Henok Goitom, kodumeeskonnale tõi võidu Saša Ivkovici tabamus kümme minutit hiljem. Mets tegi kaasa terve kohtumise.

Kui AIK-l õnnestub nädala pärast toimuva kodumängu järel edasi pääseda, tuleb nende vastane paarist BATE - Rosenborg. Valgevene klubi võitis koduväljakul toimunud mängu samuti 2:1.