Riho Ühtegi valiti Eesti Laskurliidu presidendiks

Eesti Laskurliidu üldkoosolekul valiti järgmiseks neljaks aastaks president ja juhatuse liikmed. Presidendiks valiti ühehäälselt Riho Ühtegi.

Riho Ühtegi on üks Kaitseliidu asutajaliikmetest. Alates 2012. aastast on kolonel Ühtegi kaitseväe erioperatsioonide väejuhatuse ülem. Oma teenistuse jooksul on kolonel Ühtegi olnud kaitseväe peastaabi ja maaväe staabi luureosakonna ülem, õppejõud Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes ning Luurepataljoni ülem. Ühtegi on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning Balti Kaitsekolledži kolonelide kursuse. Tänavu astus Ühtegi ametisse Kaitseliidu ülemana.

Oma esimese teona Eesti Laskurliidu presidendina tunnustas Ühtegi eelmist presidenti Riho Terrast Eesti Laskurliidu I klassi teenetemedaliga. Eesti Laskurliidu I klassi teenetemedal on Eesti Laskurliidu kõrgeim autasu.

Uues Eesti Laskurliidu juhatuses on koos presidendiga kümme liiget: Toomas Luman, Andres Hunt, Jaak Volmer, Kaupo Kiis, Kristiina Kivari, Aavo Pekri, Lennart Pruuli, Mart Puusepp ja Alar Lehtsaar.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: