Moskva CSKA jõudis Ühisliiga finaali ({{commentsTotal}})

Moskva CSKA resultatiivseim mängija oli Sergio Rodriguez
Moskva CSKA resultatiivseim mängija oli Sergio Rodriguez Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Korvpalli VTB Ühisliigas alistas Moskva CSKA kolmandat korda Peterburi Zeniidi tulemusega 69:68 ning jõudis finaali.

Kui avaveerandi võitis ühepunktilise eduga Peterburi Zeniit 18:17, siis poolajapausiks oli Moskva CSKA ette rebinud kolme silmaga – 36:33. Kolmandal veerandil kasvatas CSKA edu veel kuue punkti võrra. Viimasel perioodil viskas Peterburi Zeniit küll 23 punkti vastase 15 vastu, kuid sellest enam võiduks ei piisanud ja nii pääses Ühisliiga finaali seeria 3:0 võiduga Moskva CSKA.

CSKA resultatiivseim mängija oli 19 punktiga Sergio Rodriguez. Vastaste parim oli 15 silma visanud Marko Simonovic.

Teises poolfinaalseerias juhib Moskva Himki 2:1 Kaasani Unicsit. Neljas kohtumine peetakse kolmapäeva õhtul.