Ühisliiga finaalseeria esimese kohtumise võitis kindlalt CSKA ({{commentsTotal}})

Nando de Colo
Nando de Colo Autor/allikas: TASS/Scanpix

Korvpalli VTB Ühisliiga esimeses finaalmängus oli võidukas Moskva CSKA, kes alistas Moskva oblasti Himki tulemusega 106:85.

CSKA asus kohtumist juhtima juba avaveerandi järel kümne punktiga, kui viskas 26 punkti vastase 16 vastu. CSKA jätkas domineerimist ka teisel neljandikul, minnes poolaja pausile 53:35 eduseisust. Teine poolaeg sujus Himkil paremini, kuid palju lähemale vastasele enam tulla ei õnnestunud.

CSKA resultatiivseim oli 22 punktiga Nando de Colo, keda toetas 19 silmaga Cory Higgins. Himki parim oli üleplatsimehena Aleksei Šved, kes viskas 30 punkti.

Finaalseeria peetakse kolme võiduni ning teine kohtumine toimub reedel CSKA koduväljakul.