Chelsea kaotas koguni nelja väravaga, Liverpool loovutas kodus punkte ({{commentsTotal}})

Löödud Chelsea mängijad Bournemouthis
Löödud Chelsea mängijad Bournemouthis Autor/allikas: AP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti kolmapäeva õhtul neli kohtumist, neist kõige ootamatuma tulemusega lõppes mäng Bournemouthis, kus kodumeeskond lõi Chelseale koguni neli vastuseta jäänud väravat.

Väravateta avapoolaja järel kostitasid võõrustajad Chelseat nelja tabamusega, kui 47. minutil oli täpne Joshua King, 63. minutil David Brooks, 74. taas King ja 90+4. minutil Charlie Daniels.

Manchester City teisipäevases kaotusest Newcastle'ile ei suutnud täielikku kasu lõigata Liverpool, kes viigistas koduväljakul Leicesteriga 1:1. Sadio Mane kolmanda minuti väravale vastas Harry Maguire avapoolaja viimasel minutil.

Tottenham sai kodus raske 2:1 võidu Watfordi üle. Poolajaks kaotusseisu jäänud kodumeeskond võitis matši viimase kümne minutiga, kui esmalt oli täpne Son Heung-Min ja seejärel Fernando Llorente. Neljandas kolmapäevases mängus viigistasid Southampton ja Crystal Palace 1:1.

Viigiga kasvatas Liverpool (61 punkti) edu City ees viiele silmale, Tottenham jätkab 54 punktiga kolmandal kohal. Teise järjestikuse kaotuse saanud Chelsea on Arsenali järel viies ja edestab Manchester Unitedit kahe punktiga.