Man City komistas Newcastle'is, Man United pääses napilt viigiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester City
Manchester City Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis hooaja neljanda kaotuse Manchester City, kes jäi võõrsil ootamatult alla Newcastle Unitedile 1:2.

Kohtumine algas külaliste jaoks aga hoopis paremini, sest juba pisut enam kui paarikümnesekundilise mängu järel viis Sergio Agüero tiitlipretendendi juhtima.

Kõik aga muutus teisel poolajal: kõigepealt lõi Jose Rondon (Newcastle) 66. minutil tagasipõrkunud palli lati alla ning 79. minutil tegi Fernandinho (Man City) oma karistusalas saatusliku vea ja Matt Ritchie (Newcastle) penalti oli täpne.

Manchester City kaotus tähendab, et Liverpoolil on võimalus taastada seitsmepunktine eduseis, kui kolmapäeval suudetakse kodus alistada Leicester City.

Teisipäeval oli aga kaotusele lähedale teinegi Manchesteri meeskond, kuid Unitedil õnnestus kodus Burnley vastu siiski 2:2 viigiga pääseda (87. pen Paul Pogba, 90+2. Victor Lindelöf - 51. Ashley Barnes, 81. Chris Wood).

Tulemused: Arsenal - Cardiff 2:1, Fulham - Brighton 4:2, Huddersfield - Everton 0:1, Wolverhampton - West Ham 3:0, Manchester United - Burnley 2:2, Newcastle United - Manchester City 2:1.

Tabelitipp: 1. Liverpool 60 punkti (23 mängust), 2. Manchester City 56 (24), 3. Tottenham 51 (23), 4. Chelsea 47 (23), 5. Arsenal 47 (24), 6. Manchester United 45 (24), 7. Wolverhampton 35 (24), 8. Everton 33 (24).