Liverpool lubas endale lüüa kolm väravat, aga pääses kolme punktiga ({{commentsTotal}})

{{1547923080000 | amCalendar}}
Liverpooli jalgpallimeeskond
Liverpooli jalgpallimeeskond Autor/allikas: imago/Sportimage/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas nähti laupäeva õhtupoolikul kahte mängu, kus löödi seitse väravat. Ühes neist oli osaliseks tabeliliider Liverpool.

Liverpool jäi kodusel Anfieldil Crystal Palace'i vastu poolajavileks kaotusseisu, kui 34. minutil sahistas Alissoni võrku Andros Townsend. Tabeliliider naasis pausilt hästi: 46. minutil viigistas seisu Mohamed Salah ning seitse minutit hiljem viis Roberto Firmino tabamus nad 2:1 juhtima.

Palace viigistas James Tomkinsi 65. minuti värava läbi veel ühe korra, kuid Salahi teine ja Sadio Mane värav 90+3. minutil kindlustasid Liverpoolile kolm rasket punkti. Paarkümmend sekundit enne lõpuvilet vähendas Max Meyeri kauglöök külaliste kaotusseisu minimaalseks, enamaks ei jätkunud Palace'il lihtsalt aega.

Seitse väravat löödi ka Molineux'l, kui Wolverhampton Wanderers alistas Jota kübaratriki toel Leicester City 4:3. Manchester United sai Ole Gunnar Solskjaeri käe all juba seitsmenda järjestikuse võidu, kui Paul Pogba ja Marcus Rashfordi väravatest alistati Brighton 2:1. Õhtu viimases mängus tõid Alexandre Lacazette ja Laurent Koscielny Arsenalile 2:0 võidu Chelsea üle.

Liverpooli võit tähendab, et enne Manchester City pühapäevast mängu Huddersfieldi vastu lahutab kahte klubi taas seitse punkti.