Manchester City lõi karikamängus üheksa vastuseta väravat ({{commentsTotal}})

Gabriel Jesus lõi Burtonile neli väravat.
Gabriel Jesus lõi Burtonile neli väravat. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa liigakarika poolfinaalis ei jätnud Manchester City väikesele Burtonile mingit võimalust, võites avamängu 9:0. Finaali jõudmine on klubile vaid vormistamise küsimus.

Juba mängu alguses oli selge, et kahe meeskonna klassivahe on lihtsalt liiga suur. Kevin De Bruyne viis meeskonna 6. minutil juhtima, aga Burton suutis veel 30. minutini vastu pidada, enne kui klubi täielikult murdus, vahendab Soccernet.ee.

Gabriel Jesus sai enda nimele nelja minutiga kaks väravat ja Oleksandr Zintšenko sai veel kolm minutit hiljem värava kirja, seega City oli poolajaks juba nelja väravaga ees.

Teisel poolel City oma tööd ei jätnud ning Gabriel Jesus sai oma kübaratriki kätte 57. minutil. Phil Foden sai ka tabamuse kirja ja 65. minutil lõi Jesus oma neljanda värava. Kyle Walker lõi City kaheksanda ja Riyad Mahrez üheksanda enne lõpuvilet.