Arsenal kaotas punkte, Chelsea mitte ({{commentsTotal}})

Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga eilsel mängupäeval kaotas punkte Londoni Arsenal, kes leppis võõrsil Brighton & Hove Albioni vastu 1:1 viigiga.

Pierre-Emerick Aubameyang viis Arsenali juba seitsmendal minutil juhtima, aga Jürgen Locadial õnnestus 35. minutil viigistada. Kohtumise lõpus otsis külalismeeskond küll võidutabamust, aga see jäi leidmata.

Teisel Londoni suurklubil Chelseal läks võõrsil Watfordiga märksa paremini. Eden Hazard viis Chelsea avapoolaja üleminutil juhtima, aga kolmandal üleminutil õnnestus Roberto Pereyral viigistada. Chelsea võidutabamus tuli 58. minutil, kui Hazard realiseeris penalti.

Tabeliseis 19. vooru järel: 1. Liverpool 51 punkti, 2. Tottenham Hotspur 45, 3. Manchester City 44, 4. Chelsea 40, 5. Arsenal 38, 6. Manchester United 32, 7. Leicester City 28, 8. Everton 27.