Kaotusseisust välja tulnud West Ham tõusis esikümnesse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Felipe Anderson
Felipe Anderson Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas West Ham United võõrsil Southamptoni 2:1.

Kõik mängu kolm väravat löödi teisel poolajal. Esmalt viis kodumeeskonna juhtima Nathan Redmondi tabamus 50. minutil, kuid juba kolm minutit hiljem viigistas ääreründaja Felipe Anderson, kes lõi 59. minutil kiirest vasturünnakust ka külaliste võiduvärava.

Võit oli West Hamile käesoleval Premier League'i hooajal kaheksandaks ja kergitas nad ühtlasi üheksandale kohale. 27 punkti peal on ka Everton ja Watford, seitsmendal kohal olev Leicester jääb ühe silma kaugusele.