Koduväljakul suure kaotuse saanud Mourinho nõudis reporteritelt austust ({{commentsTotal}})

Jose Mourinho
Jose Mourinho Autor/allikas: Sportimage/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kolmanda mänguvooru lõpetas Old Traffordil toimunud kohtumine, kui Tottenham Hotspur alistas Manchester Unitedi 3:0.

Harry Kane'i täpne pealöök viis külalismeeskonna juhtima 50. minutil, vaid kaks minutit hiljem leidis Christian Eriksen üles Unitedi karistusalasse jõudnud Lucas Moura, kes ei eksinud 12 meetrilt. Brasiillane lõi Manchesteri punase klubi kirstu ka viimase naela, kui möödus raskusteta Chris Smallingust ning realiseeris üks-üks olukorra.

Viimati sai Manchester United hooaja kolmes esimeses mängus kaks kaotust 26 aastat tagasi. Matšijärgsel pressikonverentsil hoidis klubi portugallasest peatreener Jose Mourinho püsti kolme sõrme, selgitades: "kolm-null, aga ka kolm Premier League'i tiitlit. Ma olen võitnud rohkem tiitleid kui ülejäänud 19 [Inglismaa kõrgliiga] treenerit kokku. Kolm minule, kaks neile [Pep Guardiola ja Manuel Pellegrini]. Seega austust, austust, austust."

United on kolme vooru järel liigatabelis 13. kohal, nende väravate vahe on 4:7. Tottenham on Liverpooli, Chelsea ja Watfordi kõrval neljas klubi, kes on võitnud kõik kolm senist matši.