Käega löödud värav tõi uustulnukale Manchester City vastu viigi ({{commentsTotal}})

{{1535213340000 | amCalendar}}
Willy Boly käsi viis Wolvesi Manchester City vastu juhtima
Willy Boly käsi viis Wolvesi Manchester City vastu juhtima Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas piirdus tiitlikaitsja Manchester City laupäeval 1:1 viigiga kevadel tagasi kõrgesse seltskonda tõusnud Wolverhampton Wanderersi vastu.

Willy Boly viis kodumeeskonna 57. minutil juhtima, peakohtunikul Martin Atkinsonil jäi aga nägemata, et prantslasest kaitsemängija saatis palli väravasse käega. Külalismeeskonna viigivärava lõi Aymeric Laporte peaga 69. minutil ning kuigi City tabas kohtumise jooksul kolm korda ka värava raame, võiduväravani ei jõutud.

Theo Walcotti 56. minuti värav ja Michael Keani tabamus kümme minutit hiljem viisid Evertoni võõrsil 2:0 juhtima, Joshua King ja Nathan Ake tagasid Bournemouthile aga 2:2 viigi. Külalismeeskonna ridades saadeti punase kaardiga varajase duši alla hooaega suurepäraselt alustanud Richarlison, teisel poolajal jäi Adam Smithi punase tõttu kümnekesi ka kodumeeskond. Matši viimastel minutitel põrkasid Evertoni teise värava autor Keane ja meeskonnakaaslane Idrissa Gueye peadpidi kokku, Keane viidi väljakult ära kanderaamil.

Marko Arnautovici 25. minuti väravast ei piisanud võõrsil Arsenali vastu, Londoni klubi alistas West Hami kodus 3:1. Leicester sai Harry Maguire'i hilisest väravast 2:1 võidu Southamptoni üle ja Huddersfield ning Cardiff leppisid väravateta viiki.

Õhtu viimase mängu järel jätkab puhaste paberitega Liverpool, kes oli Mohamed Salahi värava toel 1:0 üle Brightonist. Liverpool tõusis võiduga tabeli tippu ning on ainus meeskond, kellele pole sellel hooajal veel väravat löödud.