Warholmil ei õnnestunud kuldset duublit teha ({{commentsTotal}})

Matthew Hudson-Smith
Matthew Hudson-Smith Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Kergejõustiku EM-il Berliinis juba 400 m tõkkejooksus Euroopa meistriks kroonitud norralane Karsten Warholm ihkas teha kuldset duublit ja võita ka 400 m jooksu, paraku pidi ta finaalis leppima viimase kohaga.

Euroopa meistritiitli võitis britt Matthew Hudson-Smith ajaga 44,78, kes edestas Belgia kaksikvendasid Kevin ja Jonathan Borleed. Kevin Borlee võitis ajaga 45,13 hõbeda ja Jonathan Borlee 45,19-ga pronksi.

Warholm jäi finaalis kindlalt viimaseks ehk kaheksandaks, lõpetades ajaga 46,68. Tema isiklik tippmark sel distantsil on mullu joostud 44,87.