Pronksi võitnud Magnus Kirt: luban endale väikse šokolaadi

Foto: ERR

Kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel Berliinis võitis tänavu suurepärases hoos olnud odaviskaja Magnus Kirt karjääri esimese tiitlivõistluste medali, teenides 85.96-ga pronksmedali.

"Nagu ma enne võistlust ka ütlesin, on sakslasi nende kodus väga raske võita. Kodupublik elas neile väga kaasa ja mul on pronksmedali üle väga väga hea meel," kommenteeris värske medalist Kirt ERR-ile.

"Ega ma ei lasknud esimese katse järel rahulolul tekkida, sest ma arvasin, et sellest ei piisa. Eks need igasugused pausid ja stardid mõjusid kõigile küllaltki häirivalt – mulle endale ka. Lõpuks võib-olla juba tundus, et said pihta, aga nägid, et oda läks õhus tuulega kuidagi ära. Minu jaoks oli ikkagi väga raske võistlus," hindas Kirt enda seeriat.

"Praegu olen täiesti tavaline mina – eks see medalisti tunne veel võib-olla alles tuleb. Võistlus oli päris pingeline ja midagi ei ole veel kohale jõudnud."

"Treenerid on teinud väga kõvat tööd ja kolmekesi selle asja jooksma saanud. Kindlasti tänaks pere, Tõrva elanikke, kes elasid tohutult kaasa, tervet Eesti rahvast ja muidugi ka isa, kelleta ma võib-olla ei oleks siin," vastas odaviskaja küsimusele, kellele sooviks medali pühendada.

Mida Kirt pronksi eest endale lubab? "Ma ei teagi, võib-olla väikse šokolaadi pärast võistlust!"

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: