Teigamägi: auhinnatseremooniad on kesklinnas, et saada rohkem tähelepanu

Foto: ERR

Kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel Berliinis karjääri esimese tiitlivõistluste medali võitnud odaviskaja Magnus Kirt saab pronksi kaela täna pärast südaööd. Otseülekannet medalitseremooniast on võimalik vaadata ETV2-s ja ERR-i spordiportaalist, ülekanne algab kell 00.25.

Kui tavaliselt on medalitseremooniad staadionil, siis Berliinis antakse medalid üle kesklinnas Breitscheidplatzi nime kandval väljakul. "Kohalikud korraldajad tegid sellise otsuse, et viivad linna keskele kõik tseremooniad ja kõik need on plaanitud läbi viia kohaliku aja järgi pärast kella 22, kui võistlusprogramm on lõppenud, et saada võib-olla ka linnarahvalt tähelepanu," selgitas Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi ERR-ile.

Kes annab medalid üle odaviske esikolmikule? "Odaviskajate autasustamisel on medalite üleandjaks Euroopa kergejõustikuliidu asepresident, sakslane Frank Hensel," ütles Teigamägi, kes ise autasustab kümnevõistluse esikolmikut.

Kuidas on alaliidu president Eesti koondislaste seniste tulemustega rahul? "Kui võtaksin oma optimistliku prognoosi, siis sellega võrreldes on rahulolu pakkunud mõned sportlased. Loomulikult, õnnitlused siitpoolt Magnus Kirdile ja tema kaasaelajatele," ütles Teigamägi. "Aga mõned asjad on valmistanud pettumuse – see poolteist tundi, kui kõik meie kümnevõistlused välja langesid, ei olnud kõige lihtsam jälgida. Aga vaatame ja ootame võistluse lõpuni."

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: