U-20 korvpallikoondis jäi EM-il napilt alla tugevale Sloveeniale ({{commentsTotal}})

Märt Rosenthal
Märt Rosenthal Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti U-20 noormeeste korvpallikoondis sai EM-i B-divisjoni turniiril esimese kaotuse, kui jäi 50:55 alla Sloveeniale.

Avaveerandi 10:0 spurdiga lõpetanud Eesti jätkas teisel veerandil head mängu, minnes poolajaks ette 33:29. Kolmandal veerandajal tegi aga 10:2 spurdi omakorda Sloveenia ja kuigi mängu viimastel minutitel jõudsid eestlased ka kahe punkti kaugusele, olid lõpuhetkedel siiski tugevamad Sloveenia närvid.

Eesti resultatiivseim oli 23 punkti visanud ja 12 lauapalli kogunud Märt Rosenthal, ükski teine kahekohalise punktisummani ei jõudnud.

Sloveenia jätkab B-grupis täiseduga, Eestil on kolm võitu ja üks kaotus.