Jäähoki MM: Austria avas Valgevene vastu võiduarve ({{commentsTotal}})

Austria jäähokikoondis.
Austria jäähokikoondis. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Taanis jätkuvatel jäähoki maailmameistrivõistlustel avas võiduarve Austria meeskond, kes alistas A-grupi kohtumises Valgevene 4:0.

Austerlased asusid mängu juhtima juba viiendal minutil, kui Layne Viveiros skoori avas. Teisel kolmandikul said Austria eest väravad kirja veel Konstantin Komarek ja Michael Raffl ning mängu 4:0 lõpptulemuse vormistas kolmandiku viimasel minutil Dominic Zwerger.

Neli väravat visanud Austria tegi kohtumise jooksul 28 pealeviset Valgevene 34 vastu. Austria väravavaht Bernhard Starkbaum tegi 34 tõrjet, Valgevene puurilukk Mihhail Karnaukhov tõrjus 24 pealeviset.

Neli punkti kogunud Austria jätkab A-grupis eelviimasel kohal. Play-off'i lootused on austerlased juba minetanud. Kõik kuus seni peetud mängu kaotanud Valgevene on nulli punktiga viimasel kohal.