Saag lõi tabeliliidri vastu võiduvärava ({{commentsTotal}})

Kaimar Saag
Kaimar Saag Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Endine Eesti jalgpallikoondise ründaja Kaimar Saag lõi Fääri saarte kõrgliiga kaheksanda voorus Torshavni B36 võiduvärava, mis aitas 3:2 alistada tabeliliidri KI.

B36 jäi koduväljakul 700 pealtvaataja ees 24. minutil kaotusseisu, ent vaid kaheksa minutit hiljem oli B36 juba 2:1 juhtimas. 54. minutil lõi Saag võõrustajate kolmanda värava (vaata ülevalt videot), mis neile lõpuks ka võidu tõi, sest KI jõudis kahe tabamuseni, kirjutab Soccernet.ee.

Põhikoosseisus alustanud Saag vahetati puhkama 74. minutil. Liigatabelis tõusis B36 16 punktiga kohe oma tänase vastase KI järele, kes on 19 silmaga esimesel kohal.