Juventus jättis Roma vastu tiitli kindlustamata ({{contentCtrl.commentsTotal}})

AS Roma - Torino Juventus
AS Roma - Torino Juventus Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas kaotas Torino Juventus võõrsil 1:3 AS Romale ning ei suutnud pühapäeval kuuendat järjestikust liigatiitlit kindlustada.

Juventus alustas mängu teadmisega, et viik teeks neist Itaalia meistrid ja kohtumist alustatigi hästi, kui Mario Lemina tiitlikaitsjad 21. minutil juhtima viis. Roma kapten Daniele De Rossi viigistas aga neli minutit hiljem ning teisel poolajal tõid Stephan El Shaarawy ja Radja Nainggolani tabamused kodumeeskonnale 3:1 võidu.

Kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu on Juventuse edu Roma ees neli punkti ning Torino meeskond võib tiitli lõpuks kindlustada järgmisel pühapäeval toimuvas kodumängus väljalangemistsooni piirimail heitleva Crotone vastu. Kolmapäeval mängitakse Rooma Lazio vastu Itaalia karikafinaal.