Meistrite liiga võitis Paris Saint-Germain

Tänavuse Euroopa meistrite liiga võitis Prantsusmaa klubi Paris Saint-Germain (PSG), mis alistas Budapestis peetud finaalis Inglise klubi Londoni Arsenal.
Kohtumise normaalaeg jäi viiki 1:1 ning tulemust ei andnud ka lisaaeg, mistõttu pidi võitja otsusma penaltiseeria.
Selle võitis PSG tulemusega 4:3 ja seega kogu matši seisuks jäi 5:4 Pariisi klubile.
Toimetaja: Mait Ots
Allikas: Reuters




