Maleliit valis presidendiks Joakim Heleniuse

Eesti Maleliidu uus nõukogu. Vasakult: Rauno Veri, Kaido Külaots, Joakim Helenius, Tatjana Fomina, Rando Tomingas ja Igor Krupenski.
Eesti Maleliidu uus nõukogu. Vasakult: Rauno Veri, Kaido Külaots, Joakim Helenius, Tatjana Fomina, Rando Tomingas ja Igor Krupenski. Autor/allikas: Eesti Maleliit/Facebook

Esmaspäeval toimunud Eesti maleliidu üldkoosolekul valiti liidu uueks presidendiks ettevõtja Joakim Helenius.

Helenius seadis maleliidu lähiaastate eesmärgiks male kui spordiala populariseerimise noorte seas ning selle üldise nähtavuse suurendamise. Eesmärkide täitmise eelduseks on noorte ja andekate maletajate pealekasv ning neile treenimiseks ja võistlemiseks võimalikult heade tingimuste loomine.

"Minu visioon on tuua malesse juurde uusi, ennekõike noori mängijaid, et panna nii alus male populaarsuse kasvule ja edule tulevikus," sõnas Helenius.

Lisaks presidendile valiti üldkoosolekul uus seitsmeliikmeline nõukogu, kuhu nüüdsest kuuluvad Helenius, Rando Tomingas, Rauno Veri, Raigo Uukkivi, Tatjana Fomina, Igor Krupenski ja Kaido Külaots. Nõukogu volitused kehtivad neli aastat.

Toimetaja: Henrik Laever

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: