Varasemalt Vene koondist aidanud Lopuhhin töötab Eesti tiimis hooldemehena

Foto: ERR Sport

Laskesuusatamise MK-sarjas töötab Eesti koondise juures hooldemehena Sergei Lopuhhin, kes varasemalt abistas Venemaa koondist.

Uuest hooajast töötab Eesti koondise juures Sergei Lopuhhin, kes varasemalt abistas Venemaa koondist. Lopuhhini sõnul suuri erinevusi Vene ja Eesti koondise töödes ei ole.

"Väga suurt erinevust ei ole, sest tehakse täpselt samasugust tööd. Väikse võistkonna puhul on see, et lihtsalt natukene on vähem rahvast, kui teises koondises oli. Siin on natukene rohkem tööd," ütles Lopuhhin.

"Oli alati põnev, kui tööpäev lõppes ja sportlane tuli medaliga ja ütles tänud. Siin on neid võite vähem ja juba kui meie Eesti sportlased tuleva MK-punktidele, siis on ka juba naeratus sees. Tuleb lihtsalt harjuda sellega ja anda endast parim kogu tiimiga ja küll meil tulevad need võidud ka," lisas Lopuhhin.

Lopuhhin suhtleb endiselt Venemaa koondise määrdemeeskonnaga ja samuti ka sportlasega.

"Suhtlen praktiliselt üle päeva. Kõige rohkem määrdemeeskonnaga. Eelmine kuu Bolšunov ise helistas ja kurtis, et on väga kurb ja väga tahaks areenile tagasi pääseda. Kõik natukene ütlevad, et see mis toimub, võiks lõppeda," kommenteeris Lopuhhin.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: