Barcelona kaotas koduväljakul, peatreener sai punase kaardi

Antoine Griezmann Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 33. mänguvoorus kaotas Barcelona koduväljakul Granada CF meeskonnale tulemusega 1:2.

Barcelona asus seejuures kohtumist juhtima 23. mänguminutil, kui Lionel Messi toimetas võrku Antoine Griezmannilt saadud söödu. Teisel poolajal pööras Granada aga kohtumise enda kasuks, kui esmalt skooris 63. minutil Darwin Machis ja seejärel 79. minutil Jorge Molina.

66. minutil jäi Barcelona meeskond peatreenerita, sest Ronald Koeman teenis punase kaardi kohtuniku sõimamise eest.

Liigatabelis jätkab Barcelona 71 kogutud silmaga kolmandal positsioonil. Esimest ja teist kohta hoiavad Madridi Atletico (73) ja Madridi Real (71). Granada on 45 punktiga kaheksas.