Benzema vedas Reali ülitiheda Hispaania liigatabeli tippu

Karim Benzema (paremal) koos kaaslastega väravat tähistamas. Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Hispaania kõrgliigas naasis ühe viigi järel taas võidulainele Madridi Real, kui Karim Benzema hiilgepartii toel alistati 3:0 Cadiz, kes neist sügisel Madridis jagu sai.

Real ei jätnud midagi juhuse hooleks ja sel kevadel fenomenaalses hoos olnud Benzema lahendas asjad ära kümneminutilise perioodiga. 30. minutil skooris prantslane penaltipunktilt, kolm minutit hiljem andis suurepärase tsenderduse Alvaro Odriozola pea suunas ning 40. minutil lõi ise peaga. Ülejäänud kohtumises väravaid ei nähtudki, vahendab Soccernet.ee.

Benzemal on tänavu liigas kirjas 21 väravat ja seitse resultatiivset söötu.

Kui Realil on peetud 32 kohtumist, tõusti 70 punktiga tabelis liidriks, ent mängu vähem pidanud Madridi Atletico kaotab neile vaid omavaheliste kohtumiste tõttu. Realiga sama palju mänge pidanud Sevilla on 67 punktiga kolmas ja 30 mängu pidanud Barcelona 65 punktiga neljas.