Dortmundi Borussia oli treenerivahetuse järel võidukas

Dortmundi Borussia
Dortmundi Borussia Autor/allikas: SCANPIX / AP

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas kolm mängu võiduta püsinud Dortmundi Borussia võõrsil Bremeni Werderi 2:1.

Pühapäeval kaotas Borussia kodus Stuttgardi võistkonnale 1:5 ja seejärel sai peatreener Lucien Favre ametist priiks. Kohtumises Bremeniga juhendas meeskonda ajutiselt Edin Terzic.

Raphael Guerreiro viis Dortmundi 12. minutil juhtima, aga 28. minutil Kevin Mohwald viigistas. Kohtumise saatuse otsustas Borussia ründaja Marco Reus, kes 78. minutil kõigepealt eksis penaltil, aga saatis tagasipõrkunud palli ikkagi puuri.

Võidupõuaga maadleb sel hooajal Mönchengladbachi Borussia, kes Meistrite liigas pääses kaheksandikfinaali. Teisipäeval viigistati võõrsil Frankfurdi Eintrachtiga 3:3.

Seejuures oli meeskond veel lõpuhetkedel 1:3 taga, aga Lars Stindli 90. ja 90+5. minuti väravad päästsid neile punkti. Kuna Stindl oli löönud ka külaliste avavärava, sai ta kirja kümbaratriki.

Tabelitipp: 1. Leverkuseni Bayer 25 punkti (11 mängust), 2. Müncheni Bayern 24 (11), 3. RB Leipzig 24 (11), 4. Dortmundi Borussia 22 (12), 5. Wolfsburg 21 (11), 6. Berliini Union 18 (12), 7. Stuttgart 18 (12), 8. Mönchengladbachi Borussia 18 (12).