Manchester United pööras kaotusseisu võiduks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mason Greenwood
Mason Greenwood Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis laupäeval neljanda järjestikuse võidu Manchester United, kes alistas võõrsil West Ham Unitedi 3:1.

United jäi küll avapoolajal Tomas Souceki väravast 0:1 kaotusseisu, kuid teisel poolajal said Manchesteri meeskonna eest jala valgeks Paul Pogba, Mason Greenwood ja Marcus Rashford, kes kindlustasid nõnda külalistele kindla võidu.

Võidulisa teenis ka ManU linnarivaal Manchester City, kes sai kodus 2:0 jagu Fulhamist. City avavärava lõi kaheksandal minutil Raheem Sterling, veerand tundi hiljem oli penaltist täpne Kevin De Bruyne.

Liigatabelis jätkab 19 punkti kogunud ManU neljandal kohal, edestades viiendal tabelireal paiknevat Cityt ühe silmaga.