Juventuse kaitse lekib, Lazio neli mängu võiduta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sassuolo - Torino Juventus
Sassuolo - Torino Juventus Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sport

Itaalia jalgpalli kõrgliigas viigistas liider Torino Juventus kolmapäeval võõrsil Sassuologa 3:3 ja püsib juba kolm vooru võiduta.

Danilo ja Gonzalo Higuaini väravatest asus Juventus 12. minutiks 2:0 juhtima, aga Filip Djuricici (29. minutil), Domenico Berardi (51.) ja Francesco Caputo (54.) tabamused pöörasid seisu vastupidiseks.

Võitu kodumeeskond siiski ei saanud, sest kümme minutit pärast Caputo juhtväravat lõi Juventuse kolmanda värava Alex Sandro.

Lisaks kolmele kaotatud mängule on Juventus viimase kolme vooru jooksul lasta endale lüüa koguni üheksa väravat ehk sama palju kui ülejäänud 2020. aastal peetud 13 kohtumise peale kokku.

Juventuse libastumistest ei lõika tulu ka Rooma Lazio. Eelmised kolm mängu kaotanud pealinnaklubi suutis nüüd kurva seeria lõpetada, aga seda üksnes 0:0 viigiga võõrsil Udinese vastu.

Kõige paremasse hoogu on Itaalias sattunud viiendal kohal jätkav AS Roma, kes sai kolmapäeval kolmanda võidu järjest. Sedapuhku alistati kodus Verona 2:1 (10. Jordan Veretout, 45+4. Edin Dzeko - 47. Matteo Pessina).

Tabelitipp: 1. Juventus 77 punkti (33 mängust), 2. Atalanta 70 (33), 3. Lazio 69 (33), 4. Inter 68 (32), 5. AS Roma 57 (33), 6. Napoli 53 (33), 7. AC Milan 53 (33), 8. Sassuolo 47 (33).