Klavani koduklubi Cagliari kaotas võõrsil punkte ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: SCANPIX/Lapresse via ZUMA Press

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas Sampdoria koduväljakul Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari tulemusega 3:0.

Sampdoria asus kohtumist juhtima juba kaheksandal minutil, kui võrku sahistas Manolo Gabbiadini. Kaheväravalise eduseisu tõi kodumeeskonnale Federico Bonazzoli täpne tabamus ning selle seisuga mindi poolajapausile.

Ka teise poolaja algul tehtud vahetused ei päästnud Cagliarit. Oma teise värava sai 54. minutil hoopis kirja Bonazzoli ning seisuga 3:0 kohtumine lõppeski. Ragnar Klavan väljakule ei pääsenud.

Liigatabelis kerkis Sampdoria kolme võidupunktiga 13. kohale. Silmi on meeskonnal kokku nüüd 38. Cagliari hoiab 41 punktiga 11. positsiooni.

Järgmise kohtumise peab Cagliari laupäeval, kui minnakse koduväljakul vastamisi Sassuologa.