Flora naiskond pole veel punkte kaotanud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna FC Flora naiskond
Tallinna FC Flora naiskond Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti naiste jalgpalli meistriliiga viienda vooru viimases mängus alistas Tallinna FC Flora võõrsil Põlva FC Lootose 6:0 ja jätkab täiseduga.

Kui avapoolaeg möödus pühapäeval väravateta, siis Põlva murdus teisel poolajal, kui perioodil 52. minutist 69. minutini lasti endale lüüa lausa viis väravat.

Viimase tabamuse lõi 89. minutil avavärava autor Maarja Saulep. Vahepeal tegid skoori ka Jessika Uleksin, Saron Läänmäe, Anastasia Ivanova ja Katrin Loo.

Tabeliseis: 1. Tallinna FC Flora 15 punkti, 2. JK Tallinna Kalev 12, 3. Saku Sporting 9, 4. Pärnu JK Vaprus 8, 5. Põlva FC Lootos 7, 6. JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 4, 7. Tartu JK Tammeka 3, 8. Nõmme Kalju FC 0.