Balti e-jalgpalliturniiril triumfeeris leedulane ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

E-jalgpalli turniiril Baltic eCup triumfeeris Vilniuse Žalgirise ründemees Matas Vareika. Vareika alistas finaalis Narva Transi väravavahi Andreas Vaikla koondskooriga 6:1.

Vareika alustas esimest mängu kiire väravaga ja näitas kogu poolaja kindlat minemist. Vahetult enne pausi lisas ta ka teise. Leedukas kontrollis kindlalt teistki poolaega, lisades veel ühe ja võttes esimesest mängust lõpuks selge 3:0 võidu.

Sama kindel oli Vareika mäng ka teises kohtumises, kus sarnaselt võttis leedukas eduseisu vahetult enne poolaega. Erinevalt esimesest kohtumisest suutis aga Vaikla siiski teisel poolajal oma auvärava lüüa, kuid lõppseisu mõjutamiseks jäi sellest väheks. Kokku viienda ja kuuenda värava lõi veel ka Vareika ning Vaikla eksis penaltiga.

Pronksimängus alistas Tallinna Kalevi mängija Markus Allast Lätis Daugavpilsis palliva ukrainlase Stanislav Netšõporenko 7:3.