Messi lõpetas väravapõua nelja tabamusega, Real sai üllatuskaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1582391040000 | amCalendar}}
Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: AP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas FC Barcelona Eibari 5:0 ja kerkis taas tabeliliidriks, sest Madridi Real jäi hilisõhtul 0:1 alla Levantele.

Avapoolajal sahistas viimases neljas Barcelona mängus kuivale jäänud Messi Eibari võrku 14., 37. ja 40. minutil. Teise poolaja keskel pääses väljakule äsja Barcelonaga liitunud Martin Braithwaite, kes tegi eeltöö kodumeeskonna kahele viimasele tabamusele.

88. minutil leidis taanlase madal sööt Messi, kes lõi oma neljanda värava ning vaid minut hiljem tõrjus Eibari väravavaht Braithwaite'i löögi otse Arthuri jalale, kellel ei olnud raskusi lõppskoori vormistamisega.

Barcelona on tabeli tipus 25 mänguga kogunud 55 punkti, põlisel rivaalil Madridi Realil on teisena 53 punkti. Hilisõhtul toimunud kohtumises jäi Real võõrsil 0:1 alla tabeli keskmike sekka kuuluvale Levantele, ainsa värava lõi Jose Luis Morales 79. minutil. Viimati kaotas Madridi klubi koduliigas 19. oktoobril, 15 mängu tagasi.