Madridi Real mängis lõpuminutitel võidu maha, Barcelona vähendas vahet ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Reali mängijad
Madridi Reali mängijad Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga sepistas pühapäeval üllatuse tabeli 17. meeskond Celta Vigo, kes mängis võõrsil liider Madridi Realiga 2:2 viiki.

Celta Vigo asus kohtumist juhtima juba seitsmendal mänguminutil, mil skoori avas Fjodor Smolov. Külalised võitsid avapoolaja 1:0, kuid värav Toni Kroosilt ning täpne penalti Sergio Ramoselt viisid Reali teisel poolajal 2:1 ette. Lõppsõna jäi aga Celta Vigole, sest 86. minutil viigistas Santi Mina Denis Suareze suurepärasest läbisöödust seisu 2:2-le, päästes nõnda külalistele magusa viigipunkti.

Liigatabelis jätkab Madridi Real küll laupäeval 2:1 Getafet võitnud Barcelona ees liidrina, ent vahe vähenes nüüd ühele punktile. Real on kogunud 53 punkti, Barcelonal on 24 mängust 52 silma. Järgnevad Getafe (42) ja Madridi Atletico (40). Reali üllatanud Celta Vigo hoiab 21 punktiga jätkuvalt 17. kohta.