Neli väravat löönud Leicester noppis juba kaheksanda järjestikuse võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jamie Vardy väravat tähistamas
Jamie Vardy väravat tähistamas Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel jätkab heas hoos kolme aasta tagune meister Leicester City, kes alistas pühapäeval võõrsil Aston Villa tulemusega 4:1.

Enda kaheksanda järjestikuse võidu noppinud Leicester asus kohtumist juhtima 20. mänguminutil, mil skoori avas Jamie Vardy. Kelechi Iheanacho kahekordistas 41. minutil külaliste eduseisu ja kuigi Jack Grealish lõi Villa eest loetud minutid hiljem ühe värava tagasi, tõid Jonny Evansi ja Jamie Vardy teise poolaja tabamused Leicesterile kindla võidu.

Tulises kohtumises jagati ka ohtralt kollaseid kaarte: kuus hoiatust sai Aston Villa, kaks kollast kaarti anti Leicesteri mängumeestele.

Liigatabelis jätkab Brendan Rodgersi juhendatav Leicester teisel tabelireal, jäädes liider Liverpoolist maha kaheksa silmaga ning edestades tiitlikaitsjat Manchester Cityt kuue punktiga. Järgmisena mängitakse Norwichiga, seejärel Manchester Cityga.