Neljanda üleminuti väravast võidutsenud Leicester tõusis teiseks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Leicester City mängijad
Leicester City mängijad Autor/allikas: Action Images via Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis pühapäeval ainsa võistkonnana võidulisa Leicester City, kes alistas kodus Evertoni 2:1.

Enda kuuenda järjestikuse liigavõidu teeninud Leicester jäi küll 23. mänguminutil Richarlisoni tabamuse järel 0:1 kaotusseisu, kuid Jamie Vardy viigistas 68. minutil seisu. Võiduvärava lõi Leicester eriti dramaatilisel moel, kui mängu viimasel üleminutil skooris Kelechi Iheanacho.

Samaaegselt sai Manchesteris jätku Unitedi kehv hooaeg, kui Old Traffordil mängiti 2:2 viiki Aston Villaga. Jack Grealish viis külalised juba 11. minutil 1:0 juhtima, kuid ManU viigistas avapoolaja lõpus tänu Tom Heatoni omaväravale. Teisel poolajal viis Victor Lindelöf Unitedi ka juhtima, ent Tyrone Mings viigistas paar minutit hiljem seisu.

14 vooru järel jätkab tabeliliidrina 40 punkti kogunud Liverpool. Teiseks tõusis 32 silma kogunud Leicester, kes kasutas ära tiitlikaitsja Manchester City libastumise Newcastle'i vastu. City on 29 punktiga kolmas, edestades neljandal tabelireal asuvat Chelseat kolme punktiga. ManU on 18 punktiga üheksas, Everton 14 silmaga 17.