Võidukas Manchester City vähendas Liverpooliga vahet ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester City mängijad
Manchester City mängijad Autor/allikas: EPA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis teisipäeval võidulisa tiitlikaitsja Manchester City, kes alistas võõrsil Burnley tulemusega 4:1.

City läks kohtumist juhtima 24. mänguminutil, mil skoori avas Gabriel Jesus. Jesus oli täpne ka 26 minutit hiljem, kui lõi seisuks 2:0. Külaliste poolelt said jala valgeks veel Rodri (68.) ja Riyad Mahrez (87.). Burnley auvärava lõi 89. minutil Robbie Brady.

Võidulisa teenis ka Crystal Palace, kes mängis küll Mamadou Sakho 19. minuti punase kaardi järel suure osa kohtumisest vähemuses, ent alistas sellegipoolest Bournemouthi Jeffrey Schluppi tabamusest 1:0.

Liigatabeli tipus vähendas Manchester City vahe Liverpooliga, kes mängib täna linnarivaal Evertoniga, kaheksale punktile. Sama suur vahe on Liverpooliga ka Leicester Cityl, kes võõrustab Watfordi.