United võitis Manchesteri derbimängu, Liverpool kasvatab edu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester Unitedi mängijad
Manchester Unitedi mängijad Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United laupäeval linnarivaali City 2:1. Võidukas oli ka Liverpool, kelle edu lähimate jälitajate ees kasvas 11 punktile.

Marcus Rashfordi penalti ja Anthony Martiali värav viisid külalismeeskonna Unitedi juba 29. minutiks juhtima, City värava lõi Nicolas Otamendi 85. minutil. Unitedile oli see teine järjestikune võit, City on viimasest viiest kohtumisest võitnud kaks.

Alex Oxlade-Chamberlaini, Naby Keita ja Mohamed Salahi väravad tõid Liverpoolile võõrsil 3:0 võidu Bournemouthi üle, Tottenham alistas Burnley 5:0. Londoni Chelsea sai viimase nelja mängu jooksul juba kolmanda kaotuse, kui laupäeval tunnistati Evertoni 3:1 paremust.

16 vooru järel on Liverpoolil 46 punkti, mängu vähem pidanud Leicesteril on 35 silma. Manchester City on 32 punktiga kolmas, Chelsea 29-ga neljas ja Manchester United 24-ga viies.