Arsenali kehv hooaeg jätkus kaotusega Brightonile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kieran Tierney
Kieran Tierney Autor/allikas: imago images/Bildbyran/Scanpix

Unai Emery vallandamise järel Londoni Arsenali ajutiseks peatreeneriks määratud Freddie Ljungbergi saldos on kahest mängust viik ja kaotus, neljapäeval jäädi kodus Brightonile 1:2.

Brighton asus kohtumist juhtima 36. mänguminutil, mil võrku sahistas Adam Webster. Alexandre Lacazette viigistas küll 50. minutil Mesut Özili söödust seisu, kui Neal Maupay 80. minuti tabamus tõi võidu külalistele.

Kõikide võistlussarjade peale on Arsenal nüüd võiduta alates 24. oktoobrist kokku üheksas järjestikuses mängus. Liigas võideti viimati 6. oktoobril.