Maratoni lõpetanud Avandi rõõmustas, et sai Sääritsale intervjuu anda

Tallinna maratonil esimest korda täispika maratoni lõpetanud näitleja Märt Avandi oli finišis ülimalt õnnelik, et sai anda intervjuu ERR-i spordireporterile Anu Sääritsale.

"Mind ajab naerma see, Anu, et see on täpselt see hetk… üks tuttav sketš tuleb mulle sellega meelde," viitas Avandi "Tujurikkuja" sketšile, kus ta sportlast mängis. "Nüüd ma sain seda tunda. Aitäh sulle, Anu, selle eest. Ma olen väga õnnelik selle hetke üle. Ma ei lootnud, et see saabub, aga finišijoont ületades nägin sind kohe ja siis olid lootused kõrgel ja see tõesti läkski nii! Ma olen väga tänulik!"

"Jube raske on intervjuud anda," lisas ta naerdes.

Säärits sõnas, et Avandi oli nagu profisportlane, kes tuli kohe kaamera ette. "Ma ei saanud seda juhust kasutamata jätta," vastas maratoni 3:44-ga läbinud Avandi.

Säärits kommenteeris Avandi aega, märkides, et selline lõpuaeg nõuab korralikku treenimist. "No ma olen jooksnud palju," tõdes Avandi. "Päris palju suve jooksul. Umbes nii ma seda ka prognoosisin. Lootsin, et parimal juhul 3:40, aga seal ei ole enam vahet, kas 3:40 või 3:44. Aga jube raske oli! Nad ütlesid kõik, et see on raske, raskem kui sa arvad. Ja tõepoolest oli ka!"

Mis motiveeris maratoni jooksma? "Eks see läbi triatloni on niimoodi kasvanud. Kui see pooltriatlon Otepääl on juba paar korda läbitud, siis mõnes mõttes on see loogiline jätk. Poolmaratoni olen nüüd paar korda jooksnud, nii triatloni sees kui ka iseseisvalt," rääkis Avandi. "See on lihtsalt loogiline jätk ja nüüd just lõpetanuna ma tegelikult ette ei kujuta, mismoodi see Tallinna täispikk Ironman välja näeb, aga ma olen sinna juba oma sõna andnud, ma ei saa seda süüa. Aga praegu ma ei kujuta küll ette, mismoodi see võimalik on."

"Aga tunne on vaimustav! See lõpp on kõike seda kannatust väärt, nagu nad ütlevad," õhkas Avandi.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: