Marko Reikop proovis "Ringvaates" Rait Ratasepa võistlusmenüüd ({{commentsTotal}})

Rait Ratasepp võitles Leedus Panevežyses toimunud kahekordse ultratriatloni MM-il välja teise koha ja sai ajaga 19:58.57 kaela oma sportlaskarjääri kolmanda MM-i hõbemedali. "Ringvaate" saates käis ta rääkimas, milline näeb välja võistlusmenüü.

Küsimusele, miks alles teine koht tuli, vastas Ratasepp: "See võistlus ei olnud minu eesmärk, tahtsin teha, sest see oli minu järgmise ettevõtmise ettevalmistuse osa."

Temast tugevam oli vaid poolakas Robert Karas, kellest sai maailmameister ja uus maailmarekordiomanik ajaga 18:44.38. "Juunis võtsin temalt rekordi ära ja nüüd ta võttis selle tagasi," lisas Ratasepp.

Rataseppa järgmine eesmärk on 28. septembrist 6. novembrini läbida iga päev üks täispikk triatlon ehk kokku 40 Ironman-i distantsi. Katsumusel ujub ta 152 km, sõidab rattal 7200 km ja jookseb 1688 km.

MM-il tarbis ta rattarajal aga erinevaid sööke, teiste seas isetehtud pannkooke, kõrvitsaseemneid tumedas šokolaadis, sibulapirukaid, alkoholivaba õlu jt. Saatejuhile Marko Reikopile Ratasepa menüü täitsa meeldis.