Liverpool kaotas Londonis punkte ({{commentsTotal}})

Michail Antonio
Michail Antonio Autor/allikas: AP/Scanpix

Liverpool viigistas Inglismaa jalgpalli kõrgliigas võõrsil West Ham Unitediga 1:1 ning lasi nii konkurendid Manchester City ja Tottenham Hotspuri liigatabelis lähemale.

Liverpool asus 22. minutil kohtumist Sadio Mane väravast juhtima, aga videokordused näitasid, kuidas James Milner oli olnud eelnevas olukorras suluseisus.

West Hamil ei kulunud viigistamiseks siiski kaua - juba 28. minutil seadis Michail Antonio tabloole lõppnumbrid 1:1.

Kogu mängu peale oli ohtlikumaid olukordi West Hamil, kuigi Liverpool hoidis selgelt enam palli.

Tabelitipp 25. vooru järel: 1. Liverpool 62, 2. Manchester City 59, 3. Tottenham 57, 4. Chelsea 50, 5. Manchester United 48, 6. Arsenal 47, 7. Wolverhampton 38, 8. Watford 34.