Arsenal pesi häbi maha kolmeväravalise võiduga ({{commentsTotal}})

Londoni Arsenali poolkaitsja Granit Xhaka avaväravat tähistamas
Londoni Arsenali poolkaitsja Granit Xhaka avaväravat tähistamas Autor/allikas: imago/Sportimage/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga eelmises voorus Liverpoolile koguni 1:5 kaotanud Arsenal alistas aasta esimesel päeval Fulhami koduväljakul 4:1.

Granit Xhaka viis Arsenali 25. minutil juhtima ja pool tundi hiljem suurendas võõrustajate edu Alexandre Lacazette. Aboubakar Kamara tabamusele vastasid Aaron Ramsay 79. minutil ja Pierre-Emerick Aubameyang neli minutit hiljem. Päeva esimeses mängus oli Leicester võõrsil 1:0 üle Evertonist.

Arsenal on 41 punktiga liigatabelis viiendal kohal, Fulham on 21 mänguga kogunud 14 punkti ning asub väljalangemistsoonis.