Hazardi iluvärav lükkas Liverpooli konkurentsist ({{commentsTotal}})

Eden Hazard võiduväravat tähistamas
Eden Hazard võiduväravat tähistamas Autor/allikas: imago/Colorsport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli liigakarika kolmandas ringis tuli Chelsea Liverpooli vastu välja kaotusseisust ning lükkas nad 2:1 võiduga auti.

Daniel Sturridge viis kodumeeskonna 59. minutil juhtima, Chelsea viigistas 20 minutit hiljem Emerson Palmieri tabamuse järel. Külalistele tõi võidu teisel poolajal vahetusest mängu sekkunud Eden Hazard, kes sai 85. minutil paremal äärel palli, möödus hiilgavalt Liverpooli äärekaitsjast Alberto Morenost ning lõi tugevalt Liverpooli värava paremasse alanurka.

"See on suurepärane värav," tõdes Chelsea abitreener, nende endine mängija Gianfranco Zola. "Hazard ei ole mitte ainult Premier League'i parim mängija, ta on ka üks parimaid kogu maailmas. Ma arvan, et me ei ole veel tema lage näinud."

Liverpoolil on võimalus revanš võtta juba laupäeval, kui omavahel minnakse vastamisi liiga raames.