Selevko saavutas tugevas konkurentsis kolmanda koha

Iluuisutaja Mihhail Selevko valmistus peagi algavateks maailmameistrivõistlusteks Oslos toimuval Sonja Henie karikavõistlustel, kus saavutas meeste üksiksõidus kolmanda koha.
Selevko tegi reedel Oslos tubli lühikava, kui sai 76,65 punktiga kolmanda koha. Laupäevases vabakavas uisutas ta välja paremuselt kolmanda punktisumma 150,64 punkti ning tuli kahe kava kokkuvõttes 227,29 punktiga kolmandaks, kaotades isiklikule tippmargile pisut vähem kui 18 punktiga.
Nii lühikavas kui ka vabakavas tegi parima etteaste Prantsusmaa superstaar Adam Siao Him Fa, kes võttis esikoha hooaja tippmargiga 280,73 punkti.
Kahekordse Euroopa meistri ja Selevko vahele mahtus mitmekordne Itaalia meister Matteo Rizzo, kelle lõppsummaks kujunes 243,07 punkti. Üle 200 punkti kogus ka prantslane Samy Hammi (201,83 p).
Pühapäeval asuvad naiste üksiksõidu vabakavas võistlustulle Nataly Langerbaur ja Marianne Must. Langerbaur lõpetas laupäevases lühikavas kolmandana (57,40 p) ja Must oli 16. (40,14 p).
Toimetaja: Henrik Laever